İngilizce Pratik Yapabileceğiniz Ücretsiz 7 Uygulama

17 Şubat 2022 10:55

Eğitim hayatı boyunca İngilizce öğrenmek birçok kişi tarafından zulüm haline gelmiştir. İngilizce öğrenmek ve konuşmayı ilerletmek için çaba ve sürekli pratik yapmak gerekiyor. İngilizce öğrenmeye çalışanların ortak sorunu İngilizce pratiği yapacak ortamı ve zamanı bulamamaktır. Aşağıda listelediğimiz İngilizce pratiği yapabileceğiniz ücretsiz 7 uygulama ile istediğiniz zaman diliminde, dilediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Lingualeo

Lingualeo’ya Facebook bilgilerin ile giriş yapabilir veya ayrı bir hesap oluşturarak üye olabilirsiniz. Giriş öncesi kayıt gerçekleştirme sırasında sizlere ana dilinizi ve mevcut İngilizce seviyenizi sormaktadır. Kayıt tamamlandıktan sonra ana ekrana tekrar yönlendirilirsiniz. Lingualeo bünyesinde 10 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Lingualeo

VoScreen

Başta İngilizce olmak üzere Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Korece gibi farklı dilleri de öğrenmenizde büyük katkı sağlayacak uygulama uzman dilbilimciler tarafından hazırlanmıştır. Dizi ve filmlerden sunulan kesitlerle dil öğretmeye çalışan uygulama ücretsiz hizmet vermektedir.

Duolingo

Duolingo uygulaması dünyada en çok kullanıcıya ulaşmış ve İngilizce dersi vermiş en popüler uygulamalardan biridir. Uygulama sayesinde sıfırdan başlayarak kısa zamanda eğlenceli yollar ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Duolingo

Cambly

Pratik yapmak veya dil pekiştirmek için birçok kullanıcının sıkılmadan kullandığı uygulamadır. Kaliteli hoca kadrosu ile her an kendi tercih ettiğiniz online bir hoca ile eşleşerek keyifli sohbet edebileceğiniz bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Quizlet

Uygulama kendi çalışma stilinizi oluşturma şansı vererek sizlere severek tercih edebileceğiniz dil öğrenme imkânı sağlamaktadır. 60 milyondan fazla müşteri portföyü olan uygulama ücretsiz kayıt sağlamaktadır.

WordBit

WordBit uygulaması sayesinde İngilizce öğrenmek ve en önemlisi öğrendiklerinizi tekrar etmek için ideal bir uygulamadır. Üşengeçlerin tercih ettiği uygulama olarak reklamlarını yapan uygulama kilit ekranında size İngilizce öğretmeyi amaçlıyor. Telefonunuzu günde ne kadar elinize alıyorsanız o kadar pratik yapmış olacaksınız.

Cake

Dünya çapında 90 milyondan fazla kişinin üye olduğu uygulamadır. Günlük konuşma rutinlerinden başlayarak İngilizcenizi seviye seviye ile ilerleterek eğlenceli dersler alabilirsiniz. Uygulama öğretmeye ve sürekli pratiğe yönlendirir. Anlaşılamayan dersler kaydedilerek dilediğiniz zaman tekrar dersi alabilirsiniz.

 

Diğer beğenilen yazılarımızı da okuyabilirsiniz.
  1. Stresle Başa Çıkmanın Yolları Nelerdir?
  2. Emirgan Korusu Nerede? Nasıl Gidilir? 2022 Giriş ve Kahvaltı Ücretleri
  3. İstanbul Kütüphaneler Listesi – İstanbul’da Ücretsiz Kütüphaneler
  4. Antik Mısır: Tarihi, Hanedanları, Coğrafi ve Ekonomik Yapısı
  5. 2022 Yılı Yeni İş Fikirleri ve Fırsatları
  6. Şimdiye Kadar Satılmış En Pahalı Tablolar
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

İngilizce Pratik Yapabileceğiniz Ücretsiz 7 Uygulama