Windows 11 Boş Klasör Hatası Çözümü

22 Şubat 2022 15:15

Windows 11 boş klasör hatası çözümü bir çok kullanıcının yeni sürüme geçmesiyle karşılaştıkları yaygın sorunlardan biri oldu. Geçtiğimiz ayda Windows 11’i tanıtan Microsoft firması her sürümde olduğu gibi bu sürümde de hatasız kalmadı.

Windows 11 kullanıcıları, işletim sisteminin System32 bölümünde binlerce boş klasör oluşturduğunu söylüyorlar. Raporlanan sorunda otomatik olarak oluşturulan klaösrlerin Provisioning Package Runtime Processing aracına ait ProvTool.exe tarafından oluşturulduğu ve herhangi bir soruna sebebiyet olmadan silinebildiği belirtiliyor.

Windows 11 boş klasör sorunu, yeni oluşan bir sorun değil. 2019 yılında çıkan Windows 10 işletim sisteminde bu sorun yer alıyordu.

Windows 11 Boş Klasör Sorunu Çözümü

Bilgisayarımızda yer kaplayan bu Windows 11 boş klasör sorunu, şuana kadar herhangi bir soruna sebebiyet vermedi. Windows 11 boş klasör sorunu çözümü için güncellemeyi beklemekte fayda var. Yeni güncelleme gelene kadar yapılabilecek şeylerden biriside C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\Local dizininde yer alan boş klasörleri silmek olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Windows 11 Boş Klasör Hatası Çözümü